Extrifit posilovna: Trénujte jako profík!

Extrifit Gym

Extrifit: Co to je?

Extrifit je značka sportovní výživy, která je v České republice a na Slovensku velmi populární.

Zaměřuje se především na doplňky stravy pro sportovce, kulturisty a všechny, kteří chtějí zlepšit svůj sportovní výkon a fyzickou kondici. Mezi nejoblíbenější produkty Extrifit patří proteinové nápoje, gainery, kreatin, aminokyseliny a spalovače tuků.

Extrifit si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a používá pouze ty nejlepší suroviny. Všechny produkty jsou testovány v nezávislých laboratořích, aby byla zajištěna jejich čistota a účinnost. Extrifit také úzce spolupracuje s profesionálními sportovci, kteří produkty testují a poskytují zpětnou vazbu.

Pokud hledáte kvalitní sportovní výživu, Extrifit je skvělou volbou. Díky široké škále produktů si vybere každý, ať už je začátečník nebo profesionál. Extrifit vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a posunout vaše tréninky na další úroveň.

Pro koho je Extrifit gym?

Extrifit Gym je splněným snem pro každého, kdo to s posilováním myslí vážně a hledá více než jen obyčejné fitko. Tohle místo dýchá kulturistiku a fitness na vrcholové úrovni. Najdete tu špičkové vybavení od renomovaných značek, které uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Extrifit Gym není pro ty, kteří hledají jen běžecké pásy a pár činek. Je to svatyně pro budování hmoty, síly a vyrýsované postavy. Ať už jste zkušený kulturista, nebo teprve začínáte, z široké škály strojů, volných vah a funkčního vybavení si vybere každý.

Extrifit Gym je ale víc než jen posilovna. Je to komunita lidí se stejnou vášní pro fitness. Atmosféra je motivující a přátelská, trenéři jsou zkušení profesionálové, kteří vám vždy ochotně poradí a pomohou s tréninkem i výživou. Navíc tu najdete i obchod s doplňky stravy Extrifit, kde si můžete vybrat z široké nabídky produktů pro podporu vašeho sportovního výkonu a regenerace.

Typy cvičení v Extrifit gymu

V Extrifit gymu si přijdou na své jak zkušení sportovci, tak i úplní začátečníci. Nabízíme širokou škálu cvičebních programů a strojů, které uspokojí všechny potřeby. Pro milovníky silového tréninku je k dispozici rozlehlá zóna s činkami, hrazdami a posilovacími stroji od předních světových výrobců. Kardio zóna je vybavena běžeckými pásy, eliptickými trenažéry, rotopedy a dalšími stroji, které vám pomohou zlepšit vaši kondici a spálit kalorie. Pokud preferujete skupinové lekce, můžete se přidat na lekce jógy, pilates, spinningu, kruhového tréninku a mnoha dalších. Naši zkušení trenéři jsou vám k dispozici a rádi vám pomohou s výběrem vhodného cvičebního programu a sestavením tréninkového plánu. V Extrifit gymu si tak každý najde tu správnou cestu ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu.

Výhody Extrifit gymu

Extrifit Gym není jen tak obyčejná posilovna. Je to místo, kde se potkávají sportovní nadšenci s profesionálními atlety, a to vše v prostředí, které vás nabije energií a motivací. Už jen samotná atmosféra vás donutí ze sebe vydat to nejlepší. A co teprve vybavení! Extrifit Gym se pyšní širokou škálou špičkových strojů a vah od renomovaných značek, které uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Ať už jste zkušený kulturista nebo teprve začínáte, najdete zde vše, co potřebujete k dosažení svých fitness cílů. Kromě prvotřídního vybavení nabízí Extrifit Gym také širokou škálu doplňkových služeb. Zkušení trenéři vám pomohou s tvorbou tréninkového plánu na míru, ať už je vaším cílem nabrat svalovou hmotu, zhubnout nebo se jen udržovat v kondici. A pokud potřebujete doplnit energii po náročném tréninku, můžete se zastavit v Extrifit baru, kde na vás čeká široká nabídka sportovní výživy a doplňků stravy. Extrifit Gym je zkrátka ideálním místem pro všechny, kteří to se svým zdravím a fyzickou kondicí myslí vážně.

Nevýhody Extrifit gymu

Ačkoliv Extrifit gym láká na svou popularitu a širokou škálu vybavení, je fér zmínit i potenciální nevýhody, které by mohly některým návštěvníkům vadit. V exponovaných časech, jako jsou odpolední hodiny nebo začátky týdne, může být posilovna poměrně plná, což ztěžuje přístup k oblíbeným strojům a cvičebním prostorům. Pro někoho může být také demotivující prostředí plné velmi pokročilých sportovců, obzvláště pokud teprve s cvičením začíná. Dalším faktorem, který je potřeba zvážit, je cenová politika. Členství v Extrifit gymu bývá zpravidla o něco dražší než v menších posilovnách, což může být pro studenty nebo osoby s omezeným rozpočtem limitující. Ačkoliv je Extrifit gym známý svou komplexností, nemusí vyhovovat všem typům cvičení. Například milovníci jógy, pilates nebo skupinových lekcí by zde mohli postrádat širší nabídku těchto aktivit.

Funkce Extrifit Gym Fitness centrum [Název konkurenční posilovny]
Otevírací doba Nonstop 06:00 - 22:00
Cena měsíčního členství 1 200 Kč 990 Kč

Ceny a otevírací doba

Vstup do našeho fitka Extrifit je možný za jednotný poplatek, který vám umožní využívat všechny naše služby a vybavení. Nabízíme různé typy vstupného, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby. Můžete si zakoupit jednorázový vstup, pokud si chcete fitko vyzkoušet, nebo si vybrat z našich výhodných měsíčních a ročních permanentek. Pro studenty, seniory a ZTP máme připravené slevy. Konkrétní ceny jednotlivých typů vstupného naleznete na našem webu nebo se informujte přímo na recepci fitka. Otevírací doba je uzpůsobena tak, abyste si k nám mohli zajít zacvičit prakticky kdykoliv během dne. Ve všední dny je fitko otevřeno od 6:00 do 22:00, o víkendech a svátcích pak od 8:00 do 20:00. Během otevírací doby se na vás vždy těší náš profesionální personál, který vám rád poradí s tréninkem, stravou nebo výběrem doplňků.

Recenze a zkušenosti

Jako dlouholetý nadšenec do fitness jsem měl možnost vyzkoušet mnoho posiloven, ale Extrifit Gym se pro mě stal jasnou volbou. A nejsem sám, kdo si to myslí! Na internetu najdete spoustu pozitivních recenzí od spokojených klientů, kteří si chválí především širokou škálu profesionálních strojů, činek a dalšího vybavení. Ať už jste začátečník nebo zkušený kulturista, v Extrifit Gymu najdete vše, co potřebujete k dosažení svých fitness cílů.

Co mě ale na Extrifit Gymu baví nejvíc, je přátelská a motivující atmosféra. Personál je vždy ochotný poradit s tréninkem i výživou a mezi klienty panuje skvělá nálada. Často se stává, že se s někým dáte do řeči a sdílíte své zkušenosti, což je super. Navíc Extrifit Gym pravidelně pořádá různé akce a soutěže, které vás udrží motivované a posunou vaše hranice.

Pokud hledáte posilovnu s profesionálním zázemím, přátelskou atmosférou a motivujícím prostředím, Extrifit Gym je tou správnou volbou. Určitě se přijďte podívat a přesvědčte se sami!

Alternativy k Extrifit gymu

Extrifit Gym je populární volbou pro mnoho nadšenců do fitness, ale co když hledáte něco trochu jiného? Naštěstí existuje v České republice spousta alternativních posiloven, které uspokojí vaše potřeby.

Pokud je pro vás důležitá dostupnost, zkuste síť posiloven jako John Reed Fitness, Fitinn nebo Form Factory. Tyto řetězce nabízejí moderní vybavení a širokou škálu skupinových lekcí za dostupné ceny. Mnoho z nich má také prodlouženou otevírací dobu, takže si můžete zacvičit, kdykoli vám to vyhovuje.

Pro ty, kteří preferují komornější prostředí, existuje mnoho menších, nezávislých posiloven. Tyto posilovny se často zaměřují na budování komunity a nabízejí osobnější přístup. Mnohé z nich také pořádají specializované lekce, jako je CrossFit, jóga nebo pilates.

Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, zvažte specializované fitness centra. V Praze a dalších větších městech najdete centra zaměřená na bojové sporty, lezecké stěny, taneční studia a mnoho dalšího.

Ať už hledáte cokoli, v České republice určitě najdete posilovnu, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet různé možnosti, dokud nenajdete to pravé pro vás.

Posilovna Extrifit gym je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní a plně vybavené fitness centrum.

Široká škála posilovacích strojů uspokojí začátečníky i zkušené sportovce. Příjemné prostředí a profesionální trenéři vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů.

Pro koho je Extrifit gym vhodný? Pro všechny, kteří chtějí začít cvičit, zhubnout, nabrat svalovou hmotu, zlepšit svou kondici nebo se jen tak odreagovat od každodenního stresu.

Co Extrifit gym nabízí? Širokou škálu posilovacích strojů, kardio zónu, funkční tréninkovou zónu, skupinové lekce, osobní tréninky, doplňky stravy a sportovní oblečení.

Jaké jsou nevýhody Extrifit gymu? Cena za členství může být pro někoho vyšší. V exponovaných časech může být v posilovně větší koncentrace lidí.

Celkově je Extrifit gym skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní a plně vybavené fitness centrum s profesionálním zázemím.

Publikováno: 08. 07. 2024

Kategorie: fitness

Autor: Terezie Varga

Tagy: extrifit gym | posilovna